Feiyu Tech
Smart Remote

Silny i stabilny sygnał

Dzięki precyzyjnej optymalizacji osiągneliśmy jeszcze lepszą transmisję między pilotem a podłączonym urządzeniem. Koniec ze spóźnieniami i strachem, że stracisz kontakt – zaprzyjaźnij się z ulepszonym czipem Bluetooth.

todo

Odpowiedni kompan dla każdego urządzenia

Nie rozmyślaj już nad tym, czy pilot będzie umiał się dogadać z twoim stabilizatorem. Będzie, ponieważ obsługuje modele FeiyuTech G360, SPG, SPG Live, SPG Plus, G5, MG V2, MG Lite i wszystkie kolejne wersje.

todo

Skup się na ujęciu – nie trać czasu na obsługę

Łatwa obsługa pozwoli ci skupić się na tym, co ważne – na nagrywaniu. Jednym przyciskiem możesz wykonywać ujęcia selfie, w ciągu jednej sekundy zmienisz pozycję gimbala, a przy tym będziesz się doskonale bawić.

todo

Nie musisz się z nim cackać

Z połączenia wysokiej jakości materiału i doskonale pomyślanej konstrukcji rodzi się niezawodny produkt. Nie bój się z nim dzielić swoimi przygodami.

todo

Ani grama więcej

Nie zabieraj ze sobą dodatkowego obciążenia. Tech Smart Remote jest niewiarygodnie lekki, dzięki czemu jego wbudowana bateria jest odpowiednia zarówno na weekendowy wypad, jak i zawodowe urwanie głowy.

todo

 

Jak podłączyć pilot Smart Remote do stabilizatora?

1) Uruchom gimbal, który chcesz podłączyć

Wciśnij i przytrzymaj przycisk funkcjibdo momentu, aż kontrolka zmieni kolor z czerwonej na zieloną. Zielona oznacza, że stabilizator pracuje prawidłowo.

2) Uruchom pilot Smart Remote

Przesuń joystick w górę i przytrzymaj. Następnie wciśnij i przytrzymaj przycisk funkcji. Kontrolka połączenia świeci wówczas na niebiesko, a w momencie, kiedy pilot prawidłowo sparuje się z gimbalem, zmieni kolor na zielony.

*Pilot Smart Remote zawsze automatycznie połączy się z najbliższym w okolicy gimbala Feiyu z włączonym trybem Bluetooth.

3) Kontrola połączenia

Jeżeli oba urządzenia są połączone, kontrolka na pilocie miga na zmianę w 10-sekundowych interwałach świeci na zielono i niebiesko.

official distribution

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

Parametre Feiyu Tech Smart Remote

Kompatybine urządzenia W pełni kompatybilny z Feiyu Tech SPG, SPG Live, MG V2, MG Lite, G5, WG2

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019