Oficjalna polska dystrybucja

Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji od autoryzowanego dystrybutora w Polsce i zawsze posiadają unikalną pieczęć autentyczności pochodzenia. Jako autoryzowani sprzedawcy FeiyuTech możemy w odróżnieniu od pozostałych sprzedawców zapewnić instrukcje obsługi w języku polskim, a ponadto wysokiej jakości obsługę klienta, kompatybilne akcesoria, zawsze aktualny firmware, certyfikat o spełnianiu warunków bezpieczeństwa w krajach EU oraz obsługę serwisową z realizacją ewentualnej reklamacji do 10 dni roboczych.

Kupując produkty oznaczone pieczęcią zyskujesz nie tylko pełne wsparcie w przypadku problemów z produktem, ale też masz pewność, że Twoje prawa zostaną z pewnością uwzględnione. Zakup u autoryzowanych sprzedawców zawsze wyjdzie Ci na lepsze. Nie kupuj produktów o niejasnym pochodzeniu.

official distribution

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019