Feiyu Tech Alpha 1000 Dual Handle Kit

„Z odpowiednim wyposażeniem mistrzowski poziom jest na wyciągnięcie ręki.“

Seria trzyosiowych stabilizatorów α do lustrzanek cyfrowych i aparatów kompaktowych.

1000 g – poradzi sobie z mniejszym obciążeniem

Z aparatami kompaktowymi i mniejszymi lustrzankami poradzi sobie bez najmniejszego problemu. Wszystko, co waży mniej niż 1 kilogram, zostanie ustabilizowane.

Silnik cylindrowy zaprojektowaliśmy tak, aby zawsze trzymał stabilizator w pozycji, która nie będzie cię ograniczać podczas obsługi podłączonego aparatu. Tym samym ułatwisz sobie pracę i otrzymasz wspaniałe ujęcia.

Feiyu Tech Alpha 1000

Gotowy na każde wyzwanie

Jeżeli potrzebujesz zamiast jednej ręki wykorzystać dwie, wystarczy wymienić uchwyt na oburęczny i możesz wracać do pracy. Swój stabilizator możesz w przyszłości rozszerzyć o kolejne akcesoria dzięki inteligentnemu uchwytowi głównej części i mocowania.

Gotowy na każde wyzwanie

Komfort dla twoich dłoni

Powierzchnia składanego uchwytu została pokryta przyjemną warstwą żelową, więc nawet kilkugodzinne nieprzerwane nagrywanie nie stanowi problemu.

Wystarczy ruszyć palcem

Zmień pozycję gimbala tak samo szybko jak zmienia się sceneria przed twoimi oczami. Dzięki połączeniu joysticka i przycisku głównego, umieszczonych na uchwycie, wszystko, czego potrzebujesz, masz pod palcem. Wybierz jedną z kilku dostępnych orientacji, odzwierciedlając w nagraniu własne spojrzenie.

Komfort dla twoich dłoni

Utrzyma się sam

Koniec opierania, koniec ze wspornikami. Gimbal Alpha 1000 potrafi sam utrzymać się na równej powierzchni – nawet bez podpórek. Fotografowanie na odległość bez niczyjej pomocy przy znanym zabytku albo na górskim szlaku nigdy nie było tak łatwe.

Inteligentny algorytm, któremu żaden nie dorówna

Dopracowaliśmy algorytm oraz ulepszyliśmy wbudowany chip. Dzięki temu system oprogramowanie sterujące pozostaje w doskonałej harmonii z korpusem stabilizatora i potrafi wyciągnąć z niego maksimum. Jednocześnie odpowiedzialnie gospodaruje energią i na bieżąco dostosowuje wagę podłączonej kamery. Nawet nie musisz niczego ustawiać.

Utrzyma się sam

Potrójna swoboda z 360°

To, jak będzie wyglądało kolejne ujęcie, ogranicza jedynie twoja kreatywność. Obracaj swoim gimbalem zupełnie swobodnie we wszystkich kierunkach – horyzontalnie, wertykalnie i wokół jego osi.

Nigdy nie zasłoni widoku

Zapomnij o ekranie zewnętrznym. Z modelami FeyiuAlpha zawsze doskonale widzisz to, co nagrywasz. Ulepszony algorytm utrzymuje podłączony aparat pod kątem 45°, dzięki czemu uchwyt gimbala nie będzie zasłaniał widoku obiektywowi. Dzięki temu masz nieustanną kontrolę nad kompozycją nagrania, które ponadto jest doskonale ustabilizowane.

Nigdy nie zasłoni widokuu

Czego oko nie dostrzeże, wykaże timelapse

Nudny obłok płynący po niebie? Bezkształtny tłum na ulicy? Ujrzyj codzienność przez pryzmat nagrania timelapse i pozwól sobie dostrzec upływający czas. Pomogą Ci w tym gimbale serii Alpha. Potrafią się same obracać w płynnym ruchu, nadając tym samym dynamikę nawet tym najbardziej statycznym ujęciom. Sam tego nie wyczarujesz.

Czego oko nie dostrzeże, wykaże timelapse

9 uchwytów do akcesoriów

Korpus gimbali Alpha jest dosłownie usiany różnymi możliwościami podłączania zewnętrznych akcesoriów. Potrzebny ci tripod? Dioda podświetlająca? A może zewnętrzny mikrofon i flesz? Żaden problem. Do twojej dyspozycji jest 9 komfortowo rozmieszczonych gwintów na 1/4 gwinty statywowe.

9 uchwytów do akcesoriów

Jak wciśniesz, tak się obróci

Wbudowany joystick czterokierunkowy precyzyjnie odda siłę i kierunek twojego wciśnięcia i obróci gimbal tak, jak tego potrzebujesz. Ze wszystkimi pozostałymi poleceniami poradzą sobie ergonomicznie rozmieszczone przyciski. Dwa z nich znajdziesz bezpośrednio pod joystickiem, jedno jeden na tylnej stronie uchwytu.

Jak wciśniesz, tak się obróci

12 godzin pracy

Gimbale Alpha zdecydowanie nie będą tym elementem wyposażenia, który rozładuje sie jako pierwszy. Z wysokopojemnościową baterią 18650 mAhLi-Ion wytrzyma aż 6 godzin pracy. W zestawie znajdziesz od razu dwie, dlatego nie zabraknie ci energii przez cały dzień.

12 godzin pracy

official distribution

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

Parametry Feiyu Tech Alpha 1000 Dual Handle Kit

Kompatybine urządzenia SONY A7s (16 ~ 35 mm obiektywu), SONY 5100, SONY (DSC-RX100M5, DSC-RX100M4, DSC-RX100M3), A6000, Aparat fotograficzny Yi 4K, Aparat fotograficzny Yi, Panasonic LUMIX GH4 Kamera i inne urządzenia o podobnych wymiarach i gramaturze do 1000g

GoPro HERO 6/5/4 przez uchwyt gwintu 1/4″

Urządzenia iPhone 7 / 7Plus, Android z wyświetlaczem 4.7 – 5.7″ (przez wspornik telefon z gwintem 1/4″.

Dopuszczalna waga kamery 150g – 1000g (wraz z akcesoriami, baterią, obiektywem itp.)
Zakres kąta przechylenia 360° (nieograniczony)

Zakres kąta nachylenia

360° (nieograniczony)

Zakres kąta obracania

360° (nieograniczony)

Prędkość zmiany kąta nachylenia (w górę/w dół)

2°/s ~ 75°/s

Prędkość zmiany kąta obracania (obracanie na boki)

3°/s ~ 150°/s

Bateria

Li-Ion (typ: 18650) Pojemność:2200mAh

Wytrzymałość baterii

do 10 godzin (przy właściwym balansie)

Czas ładowania

ok. 5 godzin

Waga

857g (bez baterii, aparatu, obiektywu i innych akcesoriów)

Wymiary (WxSZxG)

340.8 x 162.8 x 156mm (poręczna konstrukcja)

Zaawartość zestawu

Stabilizator Feiyu Tech Alpha 1000
Składana podwójna rączka
Kapcie do akcesoriów
Śruba statywu
Złącze joysticka firmy SONY
Śruba mocująca
Stativ
Składana podwójna rączka
Kabel USB (port micro USB)
Ładowarka baterii
Bateria 18650
Instrukcja obsługi

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019