Feiyu Tech Alpha 2000

„Z odpowiednim wyposażeniem mistrzowski poziom jest na wyciągnięcie ręki.“

Seria trzyosiowych stabilizatorów α do lustrzanek cyfrowych i aparatów kompaktowych.

Feiyu Tech Alpha 2000

2000 g – udźwignie całe wyposażenie

Dzięki solidnej konstrukcji, dla modelu α2000 nawet ciężka lustrzanka nie stanowi problemu. Uniesie nawet dwukilogramowe obciążenie, zachowując przy tym perfekcyjną stabilizację. Inteligentny napęd sam dostosuje się do wagi aparatu i zapewni mu odpowiednią wydajność. Ty nie musisz już niczego ustawiać. Minimalna waga podłączonej kamery to 250 gramów

Stabilizator doskonale nadaje się na przykład do modelów z serii A7 marki Sony / Panasonic GH4, GH5 / serii 5D marki Canon i wielu innych.

2000 g – udźwignie całe wyposażenie

Gotowy na każde wyzwanie

Jeżeli potrzebujesz zamiast jednej ręki wykorzystać dwie, wystarczy wymienić uchwyt na oburęczny i możesz wracać do pracy. Swój stabilizator możesz w przyszłości rozszerzyć o kolejne akcesoria dzięki inteligentnemu uchwytowi głównej części i mocowania.

Gotowy na każde wyzwanie

Komfort dla twoich dłoni

Powierzchnia składanego uchwytu została pokryta przyjemną warstwą żelową, więc nawet kilkugodzinne nieprzerwane nagrywanie nie stanowi problemu.

Komfort dla twoich dłoni

Wystarczy ruszyć palcem

Zmień pozycję gimbala tak samo szybko jak zmienia się sceneria przed twoimi oczami. Dzięki połączeniu joysticka i przycisku głównego, umieszczonych na uchwycie, wszystko, czego potrzebujesz, masz pod palcem. Wybierz jedną z kilku dostępnych orientacji, odzwierciedlając w nagraniu własne spojrzenie.

Wystarczy ruszyć palcem

Bezcenny kabel

Elementem zestawu jest kabel łączący kamerę ze stabilizatorem. Wykorzystaj go, aby obsługiwać migawkę, przybliżanie, ustawienia samowyzwalacza i włączanie funkcji timelapse. Pełen komfort możliwy z aplikacją Feiyu ON.

Bezcenny kabel

Inteligentny algorytm, któremu żaden nie dorówna

Dopracowaliśmy algorytm oraz ulepszyliśmy wbudowany chip. Dzięki temu system oprogramowanie sterujące pozostaje w doskonałej harmonii z korpusem stabilizatora i potrafi wyciągnąć z niego maksimum. Jednocześnie odpowiedzialnie gospodaruje energią i na bieżąco dostosowuje wagę podłączonej kamery. Nawet nie musisz niczego ustawiać.

Inteligentny algorytm, któremu żaden nie dorówna

Czego oko nie dostrzeże, wykaże timelapse

Nudny obłok płynący po niebie? Bezkształtny tłum na ulicy? Ujrzyj codzienność przez pryzmat nagrania timelapse i pozwól sobie dostrzec upływający czas. Pomogą Ci w tym gimbale serii Alpha. Potrafią się same obracać w płynnym ruchu, nadając tym samym dynamikę nawet tym najbardziej statycznym ujęciom. Sam tego nie wyczarujesz.

Czego oko nie dostrzeże, wykaże timelapse

Potrójna swoboda z 360°

To, jak będzie wyglądało kolejne ujęcie, ogranicza jedynie twoja kreatywność. Obracaj swoim gimbalem zupełnie swobodnie we wszystkich kierunkach – horyzontalnie, wertykalnie i wokół jego osi.

Potrójna swoboda z 360°

Gotowy w mgnieniu oka

Przemyślany mechanizm z posuwnym ramieniem sprawia, że mocowanie kamery to kwestia jednej chwili. Subtelne ustawienia w modelu Alpha 2000 dostosują się do wymiarów i kształtu jakiegokolwiek aparatu, który waży mniej niż dwa kilogramy.

Gotowy w mgnieniu oka

9 uchwytów do akcesoriów

Korpus gimbali Alpha jest dosłownie usiany różnymi możliwościami podłączania zewnętrznych akcesoriów. Potrzebny ci tripod? Dioda podświetlająca? A może zewnętrzny mikrofon i flesz? Żaden problem. Do twojej dyspozycji jest 9 komfortowo rozmieszczonych gwintów na 1/4 gwinty statywowe.

9 uchwytów do akcesoriów

Jak wciśniesz, tak się obróci

Wbudowany joystick czterokierunkowy precyzyjnie odda siłę i kierunek twojego wciśnięcia i obróci gimbal tak, jak tego potrzebujesz. Ze wszystkimi pozostałymi poleceniami poradzą sobie ergonomicznie rozmieszczone przyciski. Dwa z nich znajdziesz bezpośrednio pod joystickiem, jedno jeden na tylnej stronie uchwytu.

Jak wciśniesz, tak się obróci

12 godzin pracy

Gimbale Alpha zdecydowanie nie będą tym elementem wyposażenia, który rozładuje sie jako pierwszy. Z wysokopojemnościową baterią 18650 mAhLi-Ion wytrzyma aż 6 godzin pracy. W zestawie znajdziesz od razu dwie, dlatego nie zabraknie ci energii przez cały dzień.

12 godzin pracy

official distribution

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

Parametry Feiyu Tech Alpha 2000

Kompatybine urządzenia Canon 5D Mark III (ze standardowym obiektywem), Sony A7RII / ILCE-7R / ILCE-5100, Panasonic LUMIX GH4/GH5, SONY NEX-5N/NEX-7 i inne z serii Sony N, inne kamery o podobnych wymiarach i wadze.
Dopuszczalna waga kamery 250g – 2000g (wraz z akcesoriami, baterią, obiektywem itp.)
Zakres kąta przechylenia 360° (nieograniczony)

Zakres kąta nachylenia

360° (nieograniczony)

Zakres kąta obracania

360° (nieograniczony)

Prędkość zmiany kąta nachylenia (w górę/w dół)

2°/s ~ 75°/s

Prędkość zmiany kąta obracania (obracanie na boki)

3°/s ~ 150°/s

Bateria

Li-Ion (typ: 18650)
Pojemność: 2200mAh

Wytrzymałość baterii

do 10 godzin (przy właściwym balansie)

Czas ładowania

ok. 5 godzin

Waga

1111,5g (bez baterii, aparatu, obiektywu i innych akcesoriów)

Wymiary (WxSZxG)

376×176,5x219mm (poręczna konstrukcja)

Zaawartość zestawu

Stabilizator Feiyu Tech Alpha 2000

Uchwyt
Regulowany uchwyt
Ramka i śruba zabezpieczająca obiektyw
Płyta szybkiego uwalniania
Kabel USB (port micro USB)
Ładowarka baterii
Śruba mocująca
Stativ
Bateria 18650 – 4x
Złącze joysticka firmy SONY
Instrukcja obsługi

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019