Feiyu Tech MG Lite

Mały i przenośny

Feiyu Tech MG Lite to trzyosiowy stabilizator przeznaczony przede wszystkim do kompaktowych aparatów fotograficznych z wymiennymi obiektywami. Trafiony i oszczędny dizajn w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami sprawiają, że urządzenie jest wyjątkowo łatwe w obsłudze oraz użyteczne w wielu sytuacjach. Nieograniczone możliwości nachyleń i pelne spektrum obrotowe 360° oferuje zupełnie nową perspektywę nagrywania wideo.

MG Lite

Innowacyjne podejście

Znajdujący się na jednej albo drugiej stronie aparat czy kamerę możesz zbilansować poprzez zwykłą regulację ramion oraz ustawienie adapteru, zapewniając tym samym stan równowagi. Już nie potrzebujesz żadnej dodatkowej przeciwwagi, żadnego dodatkowego ciężaru.

MG Lite

Odpowiedź na Twoje potrzeby

Feiyu Tech MG Lite dysponuje ulepszoną konstrukcją regulowanego adapteru, która odpowiada większości oferowanych na rynku kamer i aparatów kompaktowych o wadze do 1,63kg. Dzięki wykorzystaniu silników z większym momentem obrotowym, można osadzić na stabilizatorze również większe urządzenia DLSR z obiektywami o niewielkiej długości ogniskowej. W przypadku mniejszych urządzeń z teleobiektywami, można zabezpieczyć obiektyw dodatkową śrubą.

MG Lite

Jeden joystick, sukces gwarantowany

Za sprawą przesuwnego joysticka czterokierunkowego oraz płynnej obrotowości silnika o szybkiej reakcji osiągnięty zostaje płynny ruch kamery. Dzięki możliwości nieograniczonego ruchu we wszystkich osiach nie jesteś w żaden sposób ograniczany, a twoje artystyczne wizje tylko czekają na realizację.

MG Lite

Wygoda przede wszystkim

Dopracowana w najmniejszym szczególe ergonomia pozwoliła na zaprojektowanie minimalistycznego uchwytu pokrytego gumową powłoką, dzięki któremu stabilizator nie wyślizguje się nawet przy tych najbardziej dynamicznych ruchach. W uchwycie znalazło się również miejsce na większą baterię dla większej wytrzymałości.

MG Lite

Wszechstronność

1/4 – calowy gwint statywowy na dolnej stronie sprawia, że stabilizator Feiyu Tech MG Lite jest kompatybilny z różnorodnymi akcesoriami.

MG Lite

Etui ochronne do transportu

Do stabilizatora załączane jest małe przenośne etui, w którym urządzenie może spokojnie czekać na swoją okazję nawet podczas najdłuższych wypraw.

MG Lite
MG Lite

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

MG Lite

Parametry Feiyu Tech MG Lite

Kompatybilne kamery Sony NEX-5N / NEX-7 a inne z serii N, SONY A7RII / ILCE-7R / ILCE- 5100, Panasonic LUMIX GH4 Canon 5D Mark III (z obiektywem standardowym) i inne urządzenia o podobnym rozmiarze włącznie. obiektywy, baterie i inne akcesoria o wadze poniżej 1630 gramów.
Dopuszczalna waga kamery 350g-1630g
Obsługa zdalne sterowanie Tak
Bluetooth Tak
Wodoodporny Nie
Zakres kąta pochylenia 360°
Zakres kąta przechylenia 360°
Zakres kąta obrotu 360°
Prędkość zmiany kąta pochylenia 2°/s ~ 75°/s
Prędkość zmiany kąta obrotu (bokiem) 3°/s ~ 150°/s
Akumulator Li-Ion (typ: 18650)
Ilość: 2szt
Żywotność baterii kedy 6 godzin
Waga 887g (bez baterii i akcesoriów, kamer)
Wymiary 430x190x70mm

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019