Feiyu Tech MG V2

Nieograniczona inspiracja również dla profesjonalistów

Feiyu Tech MG V2 to trzyosiowy ręczny stabilizator przeznaczony do kompaktowych aparatów fotograficznych z wymiennymi obiektywami (bez lustrzanki). Oprócz maksymalnie odciążonego projektu i swojej ogólnej lekkości, oferuje niewiarygodną pojemność oraz szeroki wachlarz trybów i opcji, które z pewnością zainspirują twórcę nagrania.

MG V2

MB V2 Features

MB V2

Trzy nieograniczone osie

Nieograniczone silniki o zakresie 360° w każdej osi oraz przesuwne ramiona dla zrównoważenia aparatu fotograficznego umożliwiają niczym nieograniczone tworzenie nagrań. Ta wyjątkowa konstrukcja daje ci szeroką przestrzeń do realizacji swoich pomysłów i artystycznych wizji.

MG V2

Wrodzona prostota

Stabilizator MGV2 jest pod względem dizajnu typowy pod względem swojej prostoty, która jest jednym ze znaków rozpoznawczych produktów Feiyu Tech. Dysponuje dopracowanymi w każdym szczególe komponentami i strukturą. Jest ergonomiczny i zapewnia równowagę między funkcjonalnością a komfortem użytkowania. Nie tylko dobrze się prezentuje, ale też wygodnie się z nim pracuje.

MG V2

Różne sposoby wykorzystania dla realizacji twoich najśmielszych wyobrażeń

Innowacyjny kształt łączenia mocowań umożliwia użytkownikowi stabilizatora MG V2 wygodne przechodzenie między jednoręcznym, oburęcznym lub odwróconym uchwytem. Bez względu na rodzaj przestrzeni czy prędkość, stabilizator MG V2 umożliwi realizację twoich planów w każdych warunkach i zgodnie z oczekiwaniami.

MG V2

Štyri rôzne varianty pracovných polôh.

Innowacyjna obsługa

Łatwy interfejs z joystickiem oraz Przełącznikiem trybów umieszczone na precyzyjnym uchwycie to wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się panem ujęcia. Joystick umożliwia ręczne ustawianie nachylenia kamery, a jednym wciśnięciem Przełącznika trybów możesz zarówno zmieniać tryby stabilizatora w zależności od potrzeb, jak i włączać czy wyłączać urządzenie. Łatwy interfejs całkowicie eliminuje konieczność nieustannych poszukiwań właściwego przycisku. Do ciebie należy już tylko koncentracja na tym unikalnym momencie, który po prostu musisz zarejestrować.

MG V2

Szybki montaż

Opatentowana płytka szybkiego uwalniania dzięki regulowanemu mocowaniu i śrubie blokującej umożliwia szybki montaż, ustawienia i wyważenie kamery. Natychmiast po włączeniu stabilizatora dojdzie do automatycznego wyrównania, dzięki czemu męczące ustawienia masz już z głowy.

MG V2

Jakości materiałów i produkcji

W trosce o długotrwałą żywotność stabilizatora, do jego produkcji został wybrany stop aluminium typu 6061, umożliwiając dokładną obróbkę CNC przy zachowaniu wytrzymałości i trwałości materiału.

MG V2

Szerokie możliwości łączenia rozrastają się z każdym dniem

Stabilizator Feiyu Tech MG V2 umożliwia obsługiwanie całej serii kamer o całkowitej wadze do1,63kg z obiektywem. Jest odpowiedni szczególnie do urządzeń SONY NEX-5N / NEX-7 oraz podobnych modeli serii N, SONY ?7RII / ILCE-7R / ILCE-5100, Panasonic LUMIX GH4, Canon 5D Mark III (ze standardowym obiektywem) oraz innych urządzeń o zbliżonych wymiarach i wadze.

MG V2

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

MG V2

Parametre Feiyu Tech MG V2

Kompatybilne kamery Sony NEX-5N / NEX-7 a inne z serii N, SONY A7RII / ILCE-7R / ILCE- 5100, Panasonic LUMIX GH4 Canon 5D Mark III (z obiektywem standardowym) i inne urządzenia o podobnym rozmiarze włącznie. obiektywy, baterie i inne akcesoria o wadze poniżej 1630 gramów.
Dopuszczalna waga kamery 340g-1630g
Wymiary 360x190x75mm

Wymiary Carrying Case 390x300x120mm
Obsługa zdalne sterowanie Áno
Bluetooth Áno
Wodoodporny Nie
Zakres kąta pochylenia 360°
Zakres kąta przechylenia 360°
Zakres kąta obrotu 360°
Prędkość zmiany kąta pochylenia 2°/s ~ 75°/s
Prędkość zmiany kąta obrotu (bokiem) 3°/s ~ 150°/s
Akumulator Li-Ion (typ: 18650)
Ilość: 2szt.
Żywotność baterii kedy 6 godzin
Waga 887g (bez baterii i akcesoriów, kamer)

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019