Feiyu Tech G4 QD

Jeszcze lepsza klasyka

Trzyosiowy stabilizator z możliwością mocowania kamer marki GoPro, Xiaomi, AEE, LAMAX, ISAW itd. • Łącznik szybkomocujący dla łatwego montażu kamery.

G4 QD

Synergia wydajności i precyzji

Pod eleganckim dizajnem kryje się inteligentna elektronika i precyzyjne silniki, które wyrównują położenie kamery, zapobiegając tym samym przed niepożądanymi wtrząsami. Nieważne więc, jak wiele akcji rejestrujesz swoją kamerą – stabilizatory Feiyu Tech wykazują się doskonałą obsługą w każdym momencie.

G4 QD

G4 QD

Niezrównana wydajność

Przy projekcie zadbaliśmy szczególnie o dwa najważniejsze aspekty. Kompaktowy rozmiar dla łatwego codziennego transportu, na przykład do przenoszenia w plecaku, oraz o łatwą obsługę produktu ze stabilizacją najwyższej klasy. Zamocuj kamerę, nagrywaj, a efekt będzie nieporównywalny. Niewiele wystarczy, a nagrania będą się prezentować niczym od profesjonalisty.

G4 QD

Udoskonalona kompatybilność

Stabilizator jest w pełni kompatybilny z kamerami GoPro HERO4/ 3+/ 3 łącznie z akcesoriami BacPac, a także posiada możliwość ładowania kamery ze stabilizatora. Można go oczywiście połączyć również z kamerami pozostałych marek o podobnych rozmiarach.

G4 QD

Stabilizator można uzupełnić akcesoriami takimi jak pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu możesz zmieniać Tryby pracy i regulować nachylenie kamery.

G4 QD

Obsługa na maksimum

Kluczową właściwością stabilizatora jest jego prostota. Jednym przyciskiem możesz bez problemu przełączać się między poszczególnymi trybami, bez konieczności przerywania nagrywania.

G4 QD

Łatwy demontaż, maksymalna kompatybilność

Dzięki łatwemu systemowi zaczepienia kamery na mocowaniu możesz ją w jednej sekundzie wymienić na inną. Po co ograniczać się do wykorzystywania tylko jednej kamery, jeżeli jej wymiana jest tak prosta?

G4 QD

Stworzony przez perfekcjonalistów

Stabilizator Feiyu Tech G4 został wyprodukowany z materiałów pierwszej jakości i przemyślany w każdym szczególe. Ergonomiczny dizajn i nieduża waga minimalizują zmęczenie rąk przy długotrwałym użytkowaniu. Po co komplikować sobie życie, jeżeli my już je uprościliśmy?

G4 QD

Kilka trybów pracy i wiele możliwości

Mniej może czasem znaczyć więcej. Dzięki Feiyu Tech G4 QD możesz nagrywać na tysiące sposobów, po co więc to komplikować?

Tryb Follow

Obracając częściowo uchwyt stabilizatora, możesz obracać kamerę do boków w ślad za obserwowanym obiektem. Nachylenie w górę / w dół i nachylenia kamery na boki zostają zabezpieczone w osi horyzontalnej niezależnie od ruchu stabilizatora.

Tryb Follow z możliwością nachyleń

Kamera naśladuje ruch stabilizatora. Obraca się do boków i nachyla w górę / w dół zgodnie z aktualnym ruchem stabilizatora. Nachylenia kamery na boki zostają nieustannie zabezpieczone w osi horyzontalnej.

Tryb Lock

Położenie kamery zostaje zabezpieczone w jednej pozycji niezależnie od ruchu stabilizatora.

G4 QD

Ujęcia akcji tuż nad ziemią? Tryb Przewracania umożliwia stabilizatorowi utrzymywanie się w pozycji do góry nogami, co nada nagraniom zupełnie nową perspektywę.

Czekanie na ten właściwy moment? Stabilizator możesz uśpić i aktywować go do ponownego ruchu jednym przyciskiem.

Więcej możliwości? Podłączając pilot zdalnego sterowania ręcznie dostosujesz nachylenie kamery oraz zmienisz Tryb pracy.

Przedłuż zasięg, poszerz perspektywę

Za pomocą ekstralekkich gwintowanych Drążków przedłużających czy też Drążków teleskopowych z oferty dodatkowych akcesoriów Feiyu Tech osiągniesz zupełnie nowe punkty widzenia. Twórz ujęcia, które wciągną widzów w wir akcji.

G4 QD

Zawrotna wydajność wymaga zawrotnej energii

Intensywna akcja wymaga niemałego zużycia energii. My jednak myślimy również o tych najbardziej wymagających użytkownikach, dlatego przygotowaliśmy dla nich akcesoria odpowiadające ich potrzebom. Zwiększ wytrzymałość twojego stabilizatora za pomocą dodatkowych baterii.

G4 QD

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

G4 QD

Parametry Feiyu Tech G4QD

Waga 265g (bez baterii i kamer)
Wymiary 260x86x33mm
Zakres kąta pochylenia -160° ~ +160°
Zakres kąta przechylenia -50° ~ +50°
Zakres kąta obrotu -160° ~ +160°
Wodoodporny Nie
Tryby pracy 1. Tryb Follow
2. Tryb Follow z możliwością nachyleń
3. Tryb Lock (aparat w jednej pozycji)
4. Tryb odwrócenia (uchwyt jest odwrócony)
Czas pełnego zaangażowania 2.5s
Akumulator Typ: 18350
Pojemność: 900mAh
Ilość: 2szt.
Żywotność 5 hod. Żywotność baterii można wydłużyć poprzez podłączenie akumulatora.
Kompatybilny s GoPro LCD BacPac Tak
Widoczność LCD Úplná
GoPro obsługuje ładowania Tak
Obsługa zdalne sterowanie Tak
Bluetooth Nie
Wyjście wideo Tak
Kompatybilne kamery wszystko, które spełniają wysokość
Dopuszczalna waga kamery 50g ~ 120g
Dopuszczalna wysokość kamery 33-46mm
Okablowanie ukryte Tak
Ochrona przed utratą śrub Tak
Konieczność dodatkowego przycisku zasilania z adapterem przedłużacza Ne
Obsługuje Battery Pack Tak

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019