Feiyu Tech SPG Live

Nowe spojrzenie na transmisję

Feiyu Tech SPG Live można przełączyć do trybu wertykalnego poprzez zwykłe przechylenie na jeden bok. Uruchom swoją ulubioną aplikację do transmisji, przechyl stabilizator na bok i pozostaw w tej pozycji. Telefon obróci się do pionu, a ty przyciągniesz całą uwagę sieci społecznościowych swoją transmisją na żywo.

W oparciu o inteligentny pomiar wewnętrzny (pomiar orientacji przestrzennej), z SPG Live możesz się dowolnie przełączać między trybem horyzontalnym a wertykalnym. Twoja kreatywność nie będzie już ograniczana ekranem w poziomie.

SPG Live

Uruchomisz jednym dotknięciem, obsłużysz jedną ręką

Feiyu Tech SPG Live umożliwia nawiązanie połączenia ze smartphonem przez Bluetooth bez konieczności dodatkowego oprogramowania. Po podłączeniu wystarczy wcisnąć wyzwalacz na uchwycie, a telefon postara się o resztę. Teraz wystarczy tylko złapać ostrość i nagrywać.

Feiyu SPG

Inteligentna aplikacja, jeszcze inteligentniejszy stabilizator

Aplikacja w telefonie w połączeniu ze stabilizatorem umożliwia aktualizację oprogramowania, kalibrację i indywidualne ustawienia parametrów według twoich preferencji.

SPG Live

Poręczny przy codziennym transporcie

Zaprojektowaliśmy jak najbardziej kompaktową konstrukcję z myślą o łatwym transporcie. Jak mógłbyś w pełni cieszyć się możliwością wykorzystywania stabilizatora, gdybyś nie mógł mieć go zawsze przy sobie? Feiyu Tech SPG Live możesz z łatwością spakować ze sobą do torby czy plecaka, aby zawsze mieć go pod ręką.

SPG Live

Kompatybilność bez ograniczeń

Nie istnieje doskonała platforma telefonów, ale stabilizator SPG Live jest doskonale kompatybilny zarówno z telefonami Apple, jak i Samsung, Xiaomi, HTC, SONY i innymi. Dzięki regulowanemu uchwytowi możesz w nim umieścić telefony o szerokości od 50 do 80mm. Nad czym tu się wahać?

SPG Live

Ustaw wszystko tak, jak potrzebujesz

Nowe mocowanie umożliwia regulację pozycji telefonu w celu osiągnięcia idealnej równowagi. Szczegółowe wyważenie oznacza większą precyzję stabilizacji nagrania.

SPG Live

Radość w twoich rękach

Elegancko szlifowany korpus stabilizatora chroni przed odpryskiwaniem farby z powierzchni i zapobiega tendencji do drobnych zadrapań. Dzięki materiałom wysokiej jakości stabilizator nie tylko długotrwale zachowa swoją funkcjonalność, ale też wygląd jak tuż po rozpakowaniu. Feiyu Tech SPG Live może się pochlubić minimalistycznym dizajnem z przeciwpoślizgowym uchwytem, który sprawia, że jest wygodny do trzymania i przyjemny w dotyku.

SPG Live

Interfejs użytkownika jako znak rozpoznawczy

Niemalże ikoniczny joystick powraca ze względu na swój wyjątkowo komfort oraz precyzję obsługi stabilizatora. Dostęp do różnych funkcji jak na przykład wybór trybu, włączanie i wyłączanie czy też wyzwalacz aparatu fotograficznego przez Bluetooth zapewniają dwa przyciski na panelu obsługi. Po co komu niezliczone przyciski, jeżeli bez problemu może się posłużyć tylko dwoma?

SPG Live

Dłuższa wytrzymałość z większą baterią

Feiyu Tech SPG Live wykorzystuje wysoce wydajne baterie litowo – jonowe. Razem z nową bardziej oszczędną elektroniką stabilizator w środowisku zewnętrznym posiada wytrzymałość nawet do 8 godzin. A jeżeli i to okazałoby się niewystarczające, zwróciliśmy szczególną uwagę na to, aby baterie dało się łatwo wymieniać.

SPG Live

Obracanie dozwolone

Silniki stabilizatora umożliwiają nieograniczone obracanie w poziomie w całej rozpiętości 360°. Natomiast dzięki wykorzystaniu oprogramowania do obsługi, nawet z dużymi telefonami można płynnie przełączać się między trybami pracy bez przenoszenia dodatkowych wibracji do nagrania.p>

SPG Live

Nieskalana doskonałość

Wykorzystanie najnowszych silników o dużej precyzji w połączeniu z nieustannie rozwijającym się oprogramowaniem sprawia, że SPG Live posiada wykraczającą poza standard jakość ochrony przed wstrząsami.

SPG Live

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

SPG Live

Parametre Feiyu Tech SPG Live

Kompatybilne telefony iPhone / HUAWEI P9 / HUAWEI P9 Plus / Mi 5 / MEIZU MX6 / SAMSUNG NOTE 5 / S7 a ďalšie telefóny obdobných rozmerov
Wodoodporny Nie
Bluetooth Tak (Aplikace Feiyu On)
Zakres kšta pochylenia 320°
Zakres kšta przechylenia 320°
Zakres kšta obrotu 360°
Prędkoć zmiany kšta pochylenia 2°/s ~ 75°/s
Prędkoć zmiany kšta obrotu (bokiem) 3°/s ~ 150°/s
Akumulator Li-Ion (typ: 22650)
Iloć: 1szt.
Vżywotnoć baterii kedy 8 godzin
Waga 271g (bez baterii i akcesoriów, telefonów)
Wymiary 305x110x35mm

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019