Feiyu Tech Vimble C
Black

Najstabilniejszy obraz w Twoim smartphonie

Nawet ujęcia zrobione telefonem mogą wyglądać jak te z kamery. Stabilizacja ujęć sprawi, że twoje nagrania i zdjęcia wkroczą na zupełnie inny poziom. GimbalVimble C pomoże swoim właścicielom w stworzeniu jeszcze lepszych materiałów nie tylko z myślą o sieciach społecznościowych. Wyprodukowany z lekkiego, a przy tym wytrzymałego materiału, dzięki czemu może ci towarzyszyć przez cały dzień.

Feiyu Tech Vimble C Black

Feiyu Tech Vimble C Black

Chcesz mieć go w dłoni

Vimble C doskonale dopasuje się do twojej ręki dzięki swojej ergonomicznej budowie. Z pewnością nie wypadnie ci z dłoni podczas nagrywania – jego powierzchnia została jest antypoślizgowa, a korpus wygięty. Między innymi dlatego nie będziesz chciał wypuszczać go z dłoni..

Feiyu Tech Vimble C Black

Wydajny napęd, minimalna waga

W stabilizatorze Vimble ukryliśmy ostatnią wersję naszych silników. Ich wydajność jest właśnie tym, czego potrzebujesz do swoich ujęć. Obniżona do minimum waga ułatwi natomiast jego transport. Dzięki nieustannie rozwijającemu się algorytmowi G-series, Vimble C umożliwia imponującą stabilizację na miarę swojej kategorii.

Feiyu Tech Vimble C Black

Nawet nie kiwniesz palcem… no prawie

Doskonałe ujęcia są na pierwszym miejscu. Aby ich nagranie było możliwe w każdej sytuacji, musisz być pewien każdego wciśnięcia przycisku. Dzięki swojej bezproblemowej obsłudze Vimble C wszystko ci ułatwi. Kciukiem poruszasz joystick czterokierunkowy z wyzwlaaczem, palec wskazujący oodpowiada za przełączanie się między różnymi trybami – to wszystko.

Feiyu Tech Vimble C Black

Ostrość zwrócona na ciebie

Aplikacja Feiyu ON do smartphone’ów z systemami iOS lub Android potrafi rozpoznawać twarze po jednokrotnym klepnięciu. Wystarczy powiedzieć, a Vimble C we współpracy z aplikacją zacznie śledzić każdy twój ruch, bez konieczności ręcznego obracania urządzenia.

Feiyu Tech Vimble C Black

Panorama 360° bez żadnego wysiłku

Aplikacja Feiyu ON pomoże ci tworzyć również doskonałe panoramy. Na twoją komendę gimbal zacznie się powoli obracać wokół własnej osi i wykonywać ujęcia panoramiczne. Dla doskonałego ujęcia otoczenia nie potrzebujesz kilku prób – ta pierwsza będzie perfekcyjna.

Feiyu Tech Vimble C Black

Jedno kółko, wiele możliwości

Na tylnej stronie stabilizatora umieściliśmy praktyczne kółko, które w trybie ręcznym umożliwi ci zmianę parametrów zdjęć oraz nagrań. Łatwo skorygujesz ekspozycję albo dostosujesz ostrość w ramach aplikacji Feiyu ON. Szybka obsługa przy użyciu kółeczka spodoba ci się znacznie bardziej niż dotykaniem ekranu.

Feiyu Tech Vimble C Black

Energia na 5 godzin zabawy

Niska waga, kompaktowe wymiary, 5 godzin pracy po jednokrotnym naładowaniu. To, co wcześniej nie miało sensu, dzięki wydajnej baterii Li-Ion i zoptymalizowanym zużyciu teraz jest możliwe. Nową energię dostarczysz gimbalowi za pomocą wbudowanego portu microUSB na przykład z powerbanku.

Feiyu Tech Vimble C Black

Więcej akcesoriów, więcej perspektyw

Vimble C posiada dwa gwinty na śruby o średnicy 1/4 cala. Pierwsza z nich umieszczona jest na spodzie uchwytu, natomiast druga pośrodku z myślą o maksymalnych możliwościach dostosowania. W ciągu jednej chwili podłączysz do swojego gimbala statyw, tripod i inne akcesoria. Możesz również podłączyć podświetlenie LED albo zewnętrzny mikrofon. Oddaj każdemu ujęciu to, co mu się należy.

Feiyu Tech Vimble C Black

Utrzyma się sam

Koniec opierania, koniec ze wspornikami. Vimble C potrafi sam utrzymać się na równej powierzchni – nawet bez podpórek. Fotografowanie na odległość bez niczyjej pomocy przy znanym zabytku albo na górskim szlaku nigdy nie było tak łatwe.

Feiyu Tech Vimble C Black

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

official distribution

Parametry Feiyu Tech Vimble C Black

Kompatybilne urządzenia iPhone 5/S/SE – iPhone 7 Plus / HUAWEI P9 / HUAWEI P9 Plus / Mi 5 / MEIZU MX6 / SAMSUNG NOTE 5 / S7 i inne telefony o podobnych wymiarach.
Maksymalna szerokość telefonu 55-80mm

Maksymalna waga telefonu

200g
Bateria Wbudowana bateria Li-Ion 2200mAh
Wytrzymałość do 5 godzin pracy
Tryby pracy i inne funkcje Jednokrotne wciśnięcie: Tryb Follow z nachyleniami
Dwukrotne wciśnięcie: Tryb Lock
Długie wciśnięcie: Reset
Długie wciśnięcie (1s) wyzwalacza Bluetooth / Przycisku uruchamiania / Przełącznika – Tryb uśpienia
Przesunięcie tylnej dźwigni w lewo / w prawo: Przybliżanie / Oddalanie
Wertykalny tryb telefonu
Aplikacja Feiyu ON z funkcją Śledzenia twarzy / Panoramy / Timelapse / Ustawień
Joystick czterokierunkowy
Kąty obracania poszczególnych osi Przechylanie: 320°
Nachylanie: 320°
Obracanie na boki: 320°
Prędkość w osi przechylania 2°/s – 75°/s
Prędkość w osi obracania 3°/s – 150°/s
Waga 420g (bez smartphone’a)
Wymiary 116 x 108,85 x 245mm
Zawartość zestawu Stabilizator Feiyu Tech Vimble C Black
Kabel USB
Instrukcja obsługi

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019