Stabilizatory zdatny do noszenia

Feiyu Tech WG

Malutki, a jednak wydajny

Model Feiyu Tech WG stanowi miniaturową wersję stabilizatora w trzech osiach. Oferuje wyjątkową technologię stabilizacji kamer sportowych w przenośnej formie. Lekkie wykonanie, w połączeniu z wieloma użytecznymi funkcjami, potrafi zapewnić imponujące ujęcia.
Model Feiyu Tech WGS stanowi miniaturową wersję stabilizatora do kamer GoPro Session. Oferuje wyjątkową stabilizację kamer sportowych w trzech osiach w przenośnej formie. Lekkie wykonanie, w połączeniu z wieloma użytecznymi funkcjami, potrafi zapewnić imponujące ujęcia.

Feiyu Tech WG Mini

Mały rozmiar, duże możliwości

Model Feiyu Tech WG Mini stanowi miniaturową wersję stabilizatora w dwóch osiach. Oferuje wyjątkową technologię stabilizacji kamer sportowych w przenośnej formie. Jego lekkość, w połączeniu z bogactwem użytecznych funkcji, jest w stanie zapewnić zniewalające ujęcia.

Feiyu Tech WG Lite

Malutki, a jednak wydajny

Model Feiyu Tech WG Lite stanowi miniaturową wersję stabilizatora w jednej osi. Oferuje wyjątkową technologię stabilizacji kamer sportowych w przenośnej formie. Jego lekkość, w połączeniu z bogactwem użytecznych funkcji, jest w stanie zapewnić zniewalające ujęcia.

Feiyu Tech WG Lite

Wskakuj do wody!

Najbardziej wytrzymały spośród najmniejszych stabilizatorów do kamer sportowych. Wideo z WG2 i ochrona GoPro HERO5 w każdych warunkach. Również pod wodą.

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019