Feiyu Tech WGS

Model Feiyu Tech WGS stanowi miniaturową wersję stabilizatora do kamer GoPro Session. Oferuje wyjątkową stabilizację kamer sportowych w trzech osiach w przenośnej formie. Lekkie wykonanie, w połączeniu z wieloma użytecznymi funkcjami, potrafi zapewnić imponujące ujęcia.

Wykonany z myślą o poręczności

Myślą przewodnią projektu modelu Feiyu Tech WG Mini było jak najprostsze mocowanie stabilizatora. Zarówno w poziomej, jak i w pionowej pozycji, pod różnymi kątami. Inteligentna elektronika ustali, w jakiej orientacji ma się znajdować kamera i natychmiast przeprowadzi kalibrację do odpowiedniego położenia.

Udoskonalona kompatybilność

Użytkownicy mogą podłączyć stabilizator do dowolnego akcesorium kompatybilnego z produktami GoPro. Korpus stabilizatora posiada 1/4 – calowy gwint statywowy, aby możliwe było zamontowanie Feiyu Tech WG Mini w różnych pozycjach na różnych rodzajach akcesoriów i mocowań (np. na kasku, rowerze, statywie, drążku selfie i wielu innych). Właśnie dlatego do zestawu dołączany jest zawsze L-adapter, który jest kompatybilny z akcesoriami GoPro.

Imponujący brak kompromisów

Stabilizator Feiyu Tech WGS został starannie wyprodukowany zgodnie z najlepszymi procesami technologicznymi. Posiada kompaktowy rozmiar, osiągnięty bez efektów ubocznych dla jakichkolwiek właściwości stabilizatora, który w żaden sposób nie ogranicza użytkownika. Lekki, przenośny, o długiej żywotności, odpowiedni dla szerokiego asortymentu kamer oraz dający się łatwo przymocować do szerokiego wachlarza akcesoriów.

Jeden przycisk do pełnej kontroli

Wszystkie funkcje stabilizatora można z łatwością obsługiwać za pomocą jednego przycisku, dzięki któremu możesz się przełączać między poszczególnymi trybami pracy lub włączać / wyłączać stabillizator.Tę właściwość docenisz w sytuacjach, kiedy nie widzisz przycisków obsługi, a chcesz być pewien dokonywanych ustawień.

Coś więcej niż zwykły ekwipunek

Zależy od każdego użytkownika, czy zdecyduje się zabrać stabilizator ze sobą w drogę czy zostawić go w domu. Kompaktowe wymiary, niska waga i olbrzymia wariantywność mocowań czyni urządzenie niezbędnym pomocnikiem w każdej podróży, który nigdy nie będzie zalegać w domu.

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

Parametre Feiyu Tech WGS

Odpowiednie kamery GoPro HERO4 Session
Dopuszczalna wielkość kamery Max. wysokość: 43,6mm
Max. grubość: 31,7mm
Bluetooth Nie
Wodoodporny Nie
Obsługa zdalne sterowanie Nie
Zakres kšta pochylenia 320°
Zakres kšta przechylenia 100°
Zakres kšta obrotu 320°
Prędkoć zmiany kšta pochylenia 2° /s ~ 75°/s
Prędkoć zmiany kšta obrotu (bokiem) 3° /s ~ 150°/s
Akumulator Li-Ion (typ: 16340)
Iloć: 2szt.
Vżywotnoć baterii kedy 3-4h
Waga 185g (bez batérií a kamery)
Wymiary 108x94x36mm

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019