Feiyu Tech WG2

Wskakuj do wody!

Przenośny stabilizator FeiyuTech WG2 dzięki swojej wodoszczelnej konstrukcji umożliwia uchwycenie wyjątkowych momentów w każdej sytuacji.

todo

Odkryj świat ukryty pod powierzchnią

Dla stabilizatora WG2 woda w jakiejkolwiek formie nie jest straszna. Czy najdzie cię ochota na jogging w deszczu, czy może zechcesz nurkować do głębokości pół metra, nie musisz rezygnować z nagrywania.

todo

Gotowy na wiele możliwości

WG2 poradzi sobie z różnymi markami kamer sportowych. Dzięki przesuwanemu ramieniu montaż to czysta przyjemność. Wypróbuj, jak sprawdza się w połączeniu z kamerą GoPro albo innymi podobnymi modelami od innych producentów.
Do WG2 otrzymasz wymienne mocowanie do kamer GoPro 4/5 Session. Możesz je zamontować ręcznie, żadne urządzenia nie są do tego potrzebne.

todo

Kamera w bezpieczeństwie

Nawet w trudnych warunkach nie musisz bać się o swoją kamerę. Dzięki systemowi zaciskowemu z długimi śrubami, kamera pozostanie na swoim miejscu. Mocowanie zostało ponadto zaprojektowane tak, że pasuje nie tylko do kamer GoPro, ale też Yi, AEE, LAMAX, BML i innych kamer o podobnych wymiarach.

todo

Już masz pomysł na pierwszy timelapse?

WG2 pomoże ci stworzyć rewelacyjne timelapse wideo. Czy zależy ci na uchwyceniu zachodu słońca, obłoków snujących się po niebie czy ruchliwą ulicę. Wystarczy ustawić automatyczną rotację i poczekać na efekt.

todo

Stabilizacja jak żadna inna

WG2 nadchodzi z nieustannie ulepszanym algorytmem G-series, który odpowiada za regulację stabilizacji w zależności od warunków, w których się znajdujesz. Abyś mógł nieskrępowanie tworzyć, ulepszyliśmy konstrukcję i silnika gimbala. Wrażliwe czujniki zmniejszają drżenie obrazu nawet w trudniejszych okolicznościach. Czujnik ruchu wyrównuje następnie poziom nachylenia i eliminuje martwe kąty.

todo

Stabilizator może być z łatwością przymocowany na kasku, klatce piersiowej, rowerze albo skateboardzie.

todo

todo

Z zasięgiem 360° przestrzeń należy do ciebie

Nie musisz się zastanawiać, gdzie jest góra, a gdzie dół. WG2 gimbal umie obracać się bez ograniczeń w osi horyzontalnej i wertykalnej, dzięki czemu sporządzisz najlepsze wideo, jakie udało ci się stworzyć w wilgotnych warunkach.

todo

Wykorzystaj akcesoria, które posiadasz

Nie pozwól, aby twoje akcesoria kurzyły się w szufladzie – z nowym gimbalem możesz je wykorzysstać. Dzięki standardowemu systemowi mocowania odpowiedniego do śruby o grubościi 1/4 cala, możesz przymocować WG2 na przykład na kasku albo na klatce piersiowej.

todo

Obsłużysz go z telefonu

Zainstaluj nową wersję aplikacji Feiyu i obsługuj swój gimbal w sposób zdalny przez połączenie Bluetooth. Oprócz kontroli nagrywania zyskasz również dostęp do ustawień i aktualizacji. WG2 dogada się również z pilotem Tech Smart Remote.

todo

Wszystko, czego potrzebujesz, to jedno wciśnięcie

Gimbal można włączyć i wyłączyć poprzez jedno wciśnięcie przycisku. Jedno wciśnięcie umożliwi przełączanie funkcji. Dioda LED zawsze powiadomi cię o tym, który z trybów jest aktualnie aktywny. Poinformuje cię również o konieczności naładowania baterii.

todo

Miękka podkładka zabezpieczająca chroni silnik przed uszkodzeniem w razie uderzenia kamery pod nieodpowiednim kątem.

todo

Doskonała wytrzymałość

WG2 po jednokrotnym naładowaniu potrafi pracować nawet 2,5 godziny. Dzięki wysokiej jakości bateriom litowym nie musisz się bać, żeby zabrakło mu tchu wcześniej niż czas, który przeznaczyłeś na nagrywanie. Naładujesz go z łatwością przez USB.

todo

raktyczny przy codziennym noszeniu

Wypróbuj również nowe, praktyczne etui, dzięki któremu możesz zabrać WG2 dokądkolwiek.

todo

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

official distribution

Parametry Feiyu Tech WG2

Kompatybilne kamery Gopro Hero 5 / Hero4 / Session / AEE / YI / SJ CAM / i in. kamery o podobnych wymiarach
Dopuszczalna waga kamery 130g
Tryby pracy i Pozostałe funkcje Jednokrotne wciśnięcie: Tryb Follow / Tryb Lock
Dwukrotne wciśnięcie: Tryb Follow z nachyleniami
Trzykrotne wciśnięcie: Tryb Przewracania
Czterokrotne wciśnięcie: Reset
Tryb uśpienia: Wciśnij i przytrzymaj przełącznik trybów do momentu, aż kontrolka trybów zacznie migać na czerwono.
Połączenie z aplikacją Feiyu ON
Kąty obracania poszczególnych osi: Nachylanie: 360°
Przechylenie: 70°
Obracanie: 360°
Prędkość w osi náklonu 1,5°/s – 150°/s
Prędkość w osi obracania 1,5°/s – 270°/s
Wodoszczelność Tak (Wodoszczelność może być mniejsza podczas ładowania). Trwałe zanurzenie maksymalnie do 10 minut do głębokości 1 m. Użytkowanie w słonej wodzie zabronione.
Waga 188g (bez kamery i baterii) / 265g (bez kamery)
Wymiary 89 x 40(61.1-78.1) x 102.5mm
Bateria Wbudowana bateria Li-Ion 1500mAh / 3,7V
Wytrzymałość Do 2.5 godzin po jednokrotnym naładowaniu
Ładowanie ok. 2 godzin
Zawartość zestawu Stabilizator Feiyu Tech WG2
Mocowanie do kamery GoPro Session
Krótka śruba zabezpieczająca
Długa śruba zabezpieczająca
Kabel USB
Etui do transportu
Instrukcja obsługi

Wszystkie nasze modele FeiyuTech posiadają pieczęć autentyczności pochodzenia, która stanowi gwarancję oficjalnej polskiej dystrybucji u autoryzowanych sprzedawców.


© elem6 s.r.o. 2019